Staffordshire Bull Terrier Kennel
Over ons
Nieuws
Nakomelingen Sennyards
Staffordshire Bull Terrier pups
PUPPIES
Kampioenen
CH. Frisian Staff's Enter Sandman
CH. SENNA
CH.FINN
CH. ISA
CH. SUNNY NJK'13, JW'13, W'13
CH. Liz Crufts CC '16
NJCH. Saar
Puck
Faith
Noa
Yara
Mike
Links
Medisch
OPVANG vakantiehonden
Rasstandaard
Co-Owner
Contact

* 3 November 2008: Definitief Deens Kampioen!!! 
   Certificaat is binnen.
 
* 29 Oktober 2008: Definitief Internationaal Kampioen!!!! 
    Certificaat is vandaag binnen gekomen.

* 24 Oktober 2008: Definitief Belgisch Kampioen!!!!!  
    Diploma is binnen.

* Show Rotterdam: 30 augustus 2008
  Keurmeester: Dhr. Lothary (DE)
  Openklas: 3U

* Show in Vejen (Denemarken): 16 augustus 2008   
   Keurmeester: Mevr. Inger Hansson (SE)
   Openklas:
1U/CAC/CACIB/BOB
   Hierbij
  DEENS & INTERNATIONAAL KAMPIOEN
  

* Lovaniumtrofee (Leuven): 2 augustus 2008
  Keurmeester: Mr. I. Selimovic (C)
  Openklas: 1U Res.CAC
  Senna is hierbij BELGISCH KAMPIOEN geworden!!!!!
  

* Show Outdoor Uden: 29 juni 2008
   Keurmeester: Mw. Bode-vd Meeberg
   Openklas: 2U

* Show Hulten: 14 juni 2008
   Keurmeester: Dhr. D. Meeremans (B).
   Openklas: 2U

* Kerstshow Wijchen: 17 december 2007.
   Keurmeester: Bianca Jansen van Londen.      
   Openklas: U     

* Winner Amsterdam: 24 november 2007.
   Keurmeester: Dhr. van den Berg.
   Openklas: U

* Tentoonstelling Bleiswijk: 4 november 2007.
   Keurmeester: Mw. Bode-van de Meeberg.
   Openklas: 3U

* Kampioenschapsclubmatch Asperen: 14 oktober 2007.
   Keurmeester: Dhr. Chell (Engeland).
   Openklas: ZG

* Tentoonstelling Zwolle: 7 oktober 2007. 
  Keurmeester: Dhr. Burgwal.
   Openklas: ZG                Show Maastricht                        



*Tentoonstelling Maastricht: 30 september   
  2007.Keurmeester: Dhr. W. Wellens.
  
Openklas: 4U ( van de 11 in de openklas)     
                                                                                                

*
Luxembourg Dogshow: 2 september 2007. 
  Keurmeester: Dhr. K. Hettich (D).
  
Openklas: 4U                          

* Tentoonstelling Rotterdam: 25 augustus 2007.
  Keurmeester: Dhr. D. Harris 
  (Ierland).
  
Openklas: 4U

* Golden Dog Trophy in Luik: 22
  juli 2007. 
  Keurmeester: Mw. Steer (Ro).

  Openklas: 1U/CAC/CACIB/BOB/ Golden Winster

* Brusselsdogshow: 23 juni 2007.
  Keurmeester: Dhr. TH. Leenen (B).
 
 Openklasse: 1U/ CAC/CACIB/Belgian Winner  

*Flevodogshow: 17 juni 2007.
 Keurmeester: Mw. Reyniers(B)
 Openklasse:4U  

* Pinkstershow Arnhem: 28 mei 2007.
   Keurmeester: Mw. Bode- v.d. Meeberg.
  Openklasse: 4 U

* Rashondenfestival KV Waalwijk: 14 januari 2007.
   Keurmeester: Mevr. I. Onstenk-Schenk.
  Openklasse: 1U/BOB/
5e in de erering.   

*Tentoonstelling Wijchen: 17 december 2006.
  Keurmeester: Mevr.Y.van den Bogert.
 Openklasse: 1U/CAC/CACIB/BOB
  7e in de erering.

*Winner Amsterdam: 25 november 2006.
  Keurmeester: Dhr.F. Matzen.
 Jongehondenklasse: 2U

*Tentoonstelling Beiswijk: 4 november 2006.
  Keurmeester: Mrs. Puumala (Finland)
 Jongehondenklasse: U

*Clubmatch Kynologenver. 's Hertogenbosch: 22 oktober 2006.
  Keurmeester: Mevr. E.   Weyenborg-Weggemans.
 Jongehondenklasse: 1U/BOB

*Kampioenschapsclubmatch Asperen: 15 oktober 2006.
  Keurmeester: Dhr. E. Galvin.
 Jongehondenklasse: ZG

*BSBTC show Edegem: 24 september 2006.
  Keurmeester: Dhr. Jeff Ford (UK
).
 Jongehondenklas: 3U

*Tentoonstelling Zwolle: 17 september 2006.
  Keurmeester: Mrs. Eickeseth (Noorwegen).
 Jongehondenklasse: 4ZG   
                                                 

*Tentoonstelling Maastricht: 30 september 2006.
  Keurmeester: Mrs. Gomez-Gonzales(Spanje).
 Jongehondenklasse: 3U  

*Tentoonstelling Hulten: 18 juni 2006.
  Keurmeester: Hr. W.Schicker (Duitsland).
 Jongehondenklasse: 2U

*Tentoonstelling Arnhem: 5 juni 2006.
  Keurmeester: Dhr. J. Nemec.
 Jongehondenklasse: 2U

*FamiliedagUtrecht
: 4 juni 2006.
  Keurmeester: Dhr. Schoten.
 4e plaats mooiste hoofd.

*Belgische jongehondendag Assent: 30 april 2006.        
 Keurmeester: Bianca van Londen.                               
 Jeugdklasse: 2U

*Jongenhondendag Beusichem: 23 april 2006.
  Keurmeester: Miss Broadstock.
 Jeugdklasse:  2U


*Kampioenschapsclubmatch Asperen: 9 oktober 2005.  
 Keurmeester: Dhr. Beaufoy.
 VB

 *Familiedag in Utrecht: 15 mei 2005.
   Keurmeester: Dhr. Scholten.
  Geselecteerd voor het show-team.

*Jongehondendag Beusichem: 3 april 2005.
 Keurmeester: Dhr.  Hunter.
 Puppyklas: 3VB    

 
    



                                                                             

  25-09-2011